درحال بارگذاري...
جستجو
جستجو در این کتاب
ترتيب بر اساس
گزارش فنی فاز پنجم: طراحی TestBed و توسعه نرم افزار صفحه کنترل هوشمند T-SDN
4 مرتبه مشاهده شده

گزارش فنی فاز پنجم: طراحی TestBed و توسعه نرم افزار صفحه کنترل هوشمند T-SDN

امامی، علی

 1. پدیدآور: امامی، علی
 2. عنوان:گزارش فنی فاز پنجم: طراحی TestBed و توسعه نرم افزار صفحه کنترل هوشمند T-SDN / مجری علی امامی؛ تهیه کنندگان علی امامی , الهام ضیایی پور، سیامک دوست آذرفر، علیرضا گرانپایه، محمدرضا زمانی، زهرا نوروزی، جبرئیل پژمان
 3. ناشر:.-تهران: مرکز تحقیقات مخابرات ایران، 1399.
 4. یادداشت:کد پروژه 440950900 .
 5. یادداشت:گزارش CTI.OCG.TCH.440950900.01v02 .
 6. یادداشت:پروژه" طراحی و ساخت سیستم های انتقال نوری POTN با قابلیت ROADM تا نرخ بیت 100G ".
 7. چکیده:این گزارش مشتمل بر شش فصل است که با هدف انجام فعالیتهای فاز پنجم پروژه انجام پذیرفته است. در سه فصل اول TestBed نرم افزار صفحه کنترل هوشمند T-SDN ارائه گردیده است. در فصل چهارم توسعه نرم افزار برنامه کاربردی همراه با نحوه آزمون آن پیاده سازی و تهیه شده است. فصل پنجم به پیاده سازی OpenROADM در Raspberry Pi می‌پردازد و در فصل ششم طراحی سوئیچ OpenFlow روی FPGA به‌صورت کامل توضیح داده شده است. درخصوص TestBed نرم افزار مبنای تهیه گزارش بر اساس معماری T-SDN مشتمل بر سه لایه اصلی کنترلر، تجهیزات شبکه و برنامه‌های کاربردی به همراه اینترفیس‌های سمت شمالی و جنوبی است. به این ترتیب در فصل اول ابزار MGSOFT و بستر آزمون NETCONF برای تست سمت جنوبی تهیه شده است. در فصل دوم ابزار TestON و بستر آزمون کنترلر ONOS به تفصیل بررسی شده است. در فصل سوم نیز ابزار ARC و بستر آزمون سمت شمالی آورده شده است.
  درخصوص توسعه نرم افزار در فصل چهارم، در راستای ارائه نسخه اولیه نرمافزار کاربردی تغییراتی در نقش‌ها و سطوح کاربران نرم‌افزار داده شده و نیز امکاناتی جهت مدیریت کاربران و مدیریت میزبان‌ها به هر یک از کاربران توسط کاربر با سطح مدیریت فراهم شده است. بر این اساس دو نوع حساب کاربری با سطح مدیریت و حساب کاربری معمولی به نرم‌افزار افزوده شده است. در این فصل از گزارش به نحوه کار با این دو حساب کاربری و قابلیت‌های هر یک و نحوه استفاده از نرم‌افزار می‌پردازیم.
  درخصوص پیاده‌سازی OpenROADM در Raspberry Pi، اسناد مربوط به تهیه یک نسخه اولیه از تجهیز ROADM بر اساس برد Raspberry و شناساندن آن به ONOS ارائه می‌شود. در ابتدا چگونگی نصب ابزارهای مورد نیاز برای تبدیل یک برد Raspberry به یک تجهیز بر اساس معماری متن باز OpenROADM شرح داده می‌شود و سپس به روش معرفی این تجهیز در کنترلر ONOS پرداخته شده است. در پایان در رابطه با طراحی سوئیچ OpenFlow روی برد پردازشی مبتنی بر Artix7-FPGA بررسی انجام شده است.
 8. موضوع:POTN
 9. موضوع:ROADM
 10. موضوع:SDN
 11. موضوع:Packet
 12. موضوع:NetConf
 13. موضوع:ODTN
 14. موضوع:REST
 15. موضوع:ANG
 16. موضوع:ONOS
 17. شناسه افزوده:دوست آذرفر، سیامک.
 18. شناسه افزوده:گرانپایه، علیرضا.
 19. شناسه افزوده:زمانی، محمد رضا.
 20. شناسه افزوده:نوروزی، زهرا.
 21. شناسه افزوده:پژمان، جبرئیل

 فهرست محتوای دیجیتالی

 فهرست مطالب

اين منبع فهرست مطالبي ندارد